Projekt Zdrowie Rabka Zdrój
Umów się na wizytę

Personel

mgr Aleksandra Hołysz Ukończyła biologię oraz psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej SWPS w Katowicach. Ze względu na zrealizowane kierunki, w trakcie pracy podejmowanej z klientem za szczególnie istotną uważa relację nawiązywaną w gabinecie, zapewniając wsparcie merytoryczne i psychologiczne w trakcie kuracji. Promując holistyczne podejście, stara się analizować indywidualne przypadki zgłaszających się do niej osób, biorąc pod uwagę aktualny etap życia osoby, rozpoznając bariery uniemożliwiające efektywne wpływanie na własne zachowanie, dopasowując właściwy tryb pracy do klienta. Prywatnie, pasjonatka szeroko pojętej biologii człowieka, stale poszerzająca swoje kompetencje poprzez uczestniczenie w konferencjach naukowych i śledzenie literatury z zakresu dietetyki, psychologii oraz przyrody.
Jolanta Tabor- asystentka dietetyka Ukończyła studia na kierunku fizjoterapia. Z zawodem związana była przez 8 lat, pracując z Osobami Niepełnosprawnymi w jednym z ośrodków w Bielsku-Białej. Praca wśród tak wspaniałych Osób nauczyła ją cierpliwości i wytrwałości oraz radości z najmniejszych rzeczy. Uważa, że jest to bezcenne doświadczenie. Od paru miesięcy mieszka w Rabce i pracuje w Projekcie Zdrowie.

“Pani Ola jest przesympatyczną osobą, zawsze służy radą i pomocą. Posiłki są dostosowane do moich potrzeb, są smaczne i sycące. Dziękuję za pomoc!”


,,Dzięki wiedzy pani Ani jestem świadoma błędów, jakie popełniałam w swoim odżywianiu, zmieniłam swoje nawyki i wierzę, że nie będę borykać się już z problemem nadwagi.”


“Dieta, którą zaproponowała mi pani Marlena kompletnie nie sprawiała mi trudności. Czasami nawet nie czułam, że jestem na diecie, a mimo to waga wciąż spadała”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy